Rezerwacja: 502 502 500

Hotel Biesiada***

ZAREZERWUJ POKÓJ

Hotel Biesiada ***

Od ponad dziesięciu lat Hotel Biesiada jest jednym z wyróżniających się miejsc odpoczynku tych, którzy zdecydowali się odwiedzić Lublin. Zlokalizowany nieco ponad dziesięć kilometrów od miasta, nasz hotel zapewnia komfort, przytulny wystrój i wyśmienitą kuchnię. Zaś wszystko to za niewygórowane ceny.

W 2013 roku Hotel Biesiada przeszedł gruntowną przebudowę. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 24 pokoje (jedno, dwu i trzyosobowe) – wszystkie wyposażone w łazienki, klimatyzację i bezprzewodową sieć internetową. Co naturalne, obiekt jest monitorowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że nasz hotel urzeknie Państwa zarówno pod względem wizualnym, jak i kulinarnym (w cenie każdego noclegu wliczone jest obfite domowe śniadanie).

Dekada naszych doświadczeń zaowocowały współpracą z najlepszymi specjalistami z terenu Lubelszczyzny w dziedzinie muzyki, inżynierii dźwięku czy konferansjery. Zapewniamy, że każda impreza zostanie przez nas dopieszczona w szczegółach, przez Państwa zaś zapamiętana jeszcze przez lata.

home-image

Pokoje

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 24 pokoje (jedno, dwu i trzyosobowe) – wszystkie wyposażone w łazienki, klimatyzację i bezprzewodową sieć internetową. Co naturalne, obiekt jest monitorowany i przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Dowiedz się więcej

Sala szkoleniowa

Sala jest w pełni wyposażona, w cenę wynajmu wliczony jest projektor multimedialny, ekran, flipchart. Dla prowadzącego spotkanie czy trenera – praktyczny kuferek trenerski w cenie Sali.

Dowiedz się więcej

Restauracja

Restauracja Biesiada specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej, której receptury przekazywane były z pokolenia na pokolenie….do tego odrobina kreatywności kucharzy oraz najlepsze, świeże składniki. To właśnie dzięki temu udało się stworzyć klimatyczne miejsce, w którym serwowane dania zachwycą nie jedno podniebienie.

Dowiedz się więcej