Rezerwacja: 502 502 500

Hotel Biesiada***

Stajnia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Jeżeli konie, to Twoja pasja, a może po prostu chciałbyś zmierzyć się z tą trudną sztuką, jaką jest współpraca z koniem – dobrze trafiłeś. Stajnia Biesiada została stworzona przez ludzi z pasją. Opiekę nam końmi i uczestnikami zajęć sprawuję ja, od najmłodszych lat zakochana w koniach.

Gdy stawiałam swoje pierwsze kroki w szkółce, nigdy nie sądziłam, że spełnię swoje największe marzenie, czyli, jak większość małych dziewczynek, chciałam mieć własnego rumaka. Stało się. Następnie, już w wieku 16 lat zaczęłam przekazywać swoją wiedzę jeździecką najbliższym znajomym. W 2012 roku zdobyłam pierwsze uprawnienia instruktorskie i od tamtej pory pracowałam w ośrodkach jeździeckich, pensjonatach, agroturystykach w całej Polsce (Od Pomorza aż po Śląsk).

Zebrane doświadczenia, dodatkowe kursy, jak i ukończenie studiów Hipologicznych sprawiło, że zdecydowałam się na podjęcie opieki nad całą stajnią.Podczas moich lekcji przede wszystkim stawiam na bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Staram się stwarzać rodzinną, przyjazną atmosferę, ale i zależy mi na przekazaniu jak największej wiedzy. Duża cierpliwość oraz spory rezerwuar metodologiczny, to zdecydowanie mój atut.

Zarówno uczestnicy jak i konie powinny czuć się swobodnie podczas zajęć – do tego dążę, tego właśnie chcę.
Zapraszam na spróbowanie swoich sił ze mną i moimi końmi 🙂

Cennik stajni Biesiada:

  • Lekcja jazdy konnej dla początkujących, indywidualna – 30min – 50zł
  • Lekcja dla osób samodzielnych, max grupa 2 osobowa – 1h – 50zł
  • Trening ujeżdżeniowy dla zaawansowanych – 1h – 70zł
  • Karnet 10 jazd ważny 1 miesiąc – 400zł
  • Karnet 10 treningów ważny 1 miesiąc – 600zł
  • Oprowadzanka na kucyku 15minut – 15zł